Samsung Galaxy Tab 3

Samsung drīzuma solās izlaist jauno Samsung Galaxy Tab 3, kura cena solās būt konkurētspējīga, jo ierīci ir paredzēts izdot kā “masu produktu”, ko varēs atļauties arī vairums Latvijas iedzīvotāju. Galaxy Note sērijas ierīces bieži vien maksā pārāk dārgi un tajās ir iekļautas funkcijas, kuras pārsvarā nav vajadzīgas vienkāršajiem lietotājiem. Tā piemēram daudzi pilnībā iztiek bez irbuļa, tā vietā izmantojot tikai pirkstu lietojot skārienjūtīgo ekrānu. Samsung Galaxy Tab III solās būt bez liekām un nevajadzīgām lietām, kas ļaus šo ierīci pārdot lētāk. Kāds tad būs jaunais Galaxy Tab 3 modelis?

 

Šogad Samsung kompānija nedaudz izmainīja Galaxy sērijas izskatu. Par Sasmung Galaxy Tab III koncepta autoru kļuvis dizainers Bobs Frekings (Bob Freking), planšetdators ir izveidots no tāda paša materiāla kā jau pazīstamais Galaxy S III, tādā pašā nokrāsojumā Pebble Blue. Bet izskats, protams vel nav viss, kas ir mainījies. Uz priekšu spēra soli arī tā tehniskie parametri. Planšetdators darbojas uz Exynos 5 procesora bāzes ar četriem kodoliem ARM Cortex-A15, bet 10.1” ekrāna izšķirtspēja tagad ir 2560×1440 pikseļi. Dotajā brīdī Samsung tiešām ražo šādus modeļus, bet pagaidām tie nav parādījušies veikalos.

 

Augstu ātrdarbību šim planšetdatoram nodrošina 2 gigabaitu liels operētāj atmiņas modulis, bet Samsung Galaxy Tab 3 ekrāns var palielīties ar ļoti izturīgu aizsargslāni Gorilla Glass II. Kā arī aizmugurējā panelī atrodas pamata 8MPx kamera, bet priekšējā panelī atrodas 1.9MPx kamera video sakariem. Lai tas ilgi strādā un Jūs nedomātu par to, kad un kur to uzlādēt šī ierīce ir aprīkota ar 15 000 mAh bateriju. Grūti pateikt, kā tik energoietilpīga baterija tika ielikta iekš 8mm plāna korpusa, kurš sver tikai 500g.

 

Šī lieliska ierīce parādīsies Latvijas veikalos jau dažu mēnešu laikā. Lai uzzinātu vairāk informācijas, sekojiet mums.

Jūs varat atstāt komentāru, vai tiešsaiti Jūsu lappā.

Atstāt komentāru