Kāds būs jaunais Apple iPad 5?

apple_iPad5Ikviens Apple fans jau ir iepazinies ar ceturtās paaudzes iPad, kurš ieguva pozitīvu vērtējumu no kritiķu puses un labas atsauksmes no tā īpašniekiem. Kas tieši patīk lietotajiem Apple iPad 4 produktā? Pirmkārt, Apple kompānija, kā jau vienmēr, piedāvā mums augstu kvalitāti un patīkamu dizainu. Šajā jomā Apple nav konkurences, nav neviens cits šāds zīmols, kas tā izceltos ar kvalitāti ārpusē un vienkāršību un ērtumu iekšpusē. Otkārt, tas ir biznesa klases produkts, bet cena ir pieņemama arī ļaudīm, kas nebūt nav biznesmeņi.

 
Bet kamēr daudzi priecājas par iPad4, neaizmirstiet, ka laiks nestāv uz vietas un Apple kompānija šobrīd domā, kā vēl arvien iepriecināt savus klientus. 4 – tas nav pēdējais skaitlis, kuru mēs redzēsim blakus nosaukumam iPad. Apple jau strādā pie jauna produkta ar kārtas numuru 5. Un produkts, kuru ļaudis gaida ar nepacietību tiks izlaists šā gada 3. ceturksnī ar nosaukumu Apple iPad 5. Jaunā produkta funkcionalitāte solās būt tāda kā vienmēr – ērta, viegli saprotama un lietojama. Katrs nākamais modelis tiek uzlabots un atšķiras no iepriekšējā. iPad 5 nav izņēmums – tas atšķiries gan ar „iekšām”, par kurām, diemžēl vēl nav zināma informācija, gan ar savu ārējo izskatu, par kuru mēs Jums arī mazliet pastāstīsim.

 

ipad5_salidzinajums

 

Jaunais iPad 5 sola būt vieglāks un nedaudz izskatīgāks nekā iepriekšējais modelis. Pirmkārt, dizaineri izmainīs tā rāmīti, kura proporcijas kļūs tādas pašas kā iPad Mini un iPhone 5. Kā redzams bildē, iPad 5 var nosaukt par iPad Mini lielo brāli. Vienīgais, kas atšķirsies, protams, ir izmērs un jauda. Jaunā iPad 5 ekrāna lielums būs 9.7” un tas būs aprīkots ar plakanplēves sensoru GF2, kuru mēs jau esam redzējuši iPad Mini. Analītiķi uzskata, ka GF2 un šaurāks rāmītis apkārt ekrānam atļaujs padarīt jaunu Apple iPad 5 planšetdatoru kompaktāku un vieglāku, salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudžu pārstāvjiem.

 

Jauno produktu sola izlaist jau šī gada 3.kvartālā. Tātad, jau pavisam drīz tas parādīsies arī mūsu produktu katalogā. Sekojiet mums, lai uzzinātu vairāk par konkrētajiem datumiem.

 
Jūs varat atstāt komentāru, vai tiešsaiti Jūsu lappā.

Atstāt komentāru