Gaidāmais planšetdatoru TOP5

Pavisam nesen planšetdatori ir ienākuši mūsu dzīvē, bet šogad mēs jau pamanām, ka tie ir visur – darbā, atpūtā, sadzīvē. Pirmais pats populārākais planšetdators, protams, bija Apple produkts iPad. Bet tagad, pirmās rindas planšetdatoru topā aizņem uz Android bāzēti produkti. To galvenā priekšroka ir cena. Piedāvājam Jūsu uzmanībai mūsu planšetdatoru TOP 5.

 

 

Pirmo vietu mūsu topā aizņem, visiem zināma zīmola produkts, Samsung Galaxy Note 8.

note

Samsung Galaxy Note modelis ar kārtas numuru 8 pievienojas pie jau populāras Galaxy Note sērijas, kuru ieciena tūkstošiem lietotāju visā pasaulē, un, protams, mūsu valstī arī. Samsung kompānija vēl nav ziņojusi cik maksās šis tehnoloģiskais brīnums, bet, tomēr, mēs gaidām, ka tā cena būs ļoti tuva iPad Mini.

 

 

 

 

2. vieta tiek piešķirta Sony Xperia Z Tablet planšetdatoram.

xperia

Sony Xperia Z ir pats jaunākais planšetdators ar Android OS un var kļūt par atbildi modeļiem iPad un Nexus 10. Planšetdatoram veikalos ir jāparādās tuvāk vasarai, tehniskie parametri iekļaus sevī 10.1” lielu ekrānu ar 1920x1200px izšķirtspēju ar HD kvalitāti, četrkodolu procesoru un 8Mp kameru. Kā arī ierīce varēs brīvi izmantot 4G LTE tīklu.

 

 

3. vietu aizņem Google produkts – planšetdators Nexus 10.

nexus10

Ja Jums nepatīk 7” liels ekrāns, tad šī ierīce dos Jums izpausties ar savu 10.1” lielu skārienjūtīgu ekrānu, kas rāda bildi ar fenomenālu kvalitāti, pat labāku nekā Retina. Divu kodolu procesors var paveikt visus uzdevumus ļoti īsā laikā bez jebkādām problēmām. Aptuvenā cena būs 250Ls.

 

 

Vietu ar kārtas numuru 4 ieguva Toshiba AT300 planšetdators.

toshiba

Toshiba AT300 modelis arī iekļauj sevī 10” lielu ekrānu un četru kodolu procesoru, kas nodrošina ērtu darbu ar šo patiešām uzmanības cienīgu produktu. Planšetdators pieņem pilnizmēra SD kartes, kas palīdzes fotogrāfiem. Aptuvenās produkta cenas uzstādījums ir ap 180Ls, kas pilnībā būs atbisltošs pieejamajam produktam.

 

 

Un mūsu TOP 5 pabeidz Google Nexus 7 modelis.

nexus7

Pēc tam, kad Google kompānija secināja, ka planšetdatori ar to operētājsistēmu iegūst arvien lielāku popularitāti, tā iekļāva tirgū arī savus produktus. 7” planšetdators ieguva ļoti jaudīgu procesoru un kvalitatīvu displeju. Bāzes versija maksā tikai 120Ls. Nexus ir pareizā izvēle tiem, kuri tiecas pēc labas kvalitātes un negrib pārmaksāt. Tieši tāpēc dotais planšetdators kļuva ļoti populārs starp Android OS modeļiem daudzās pasaules valstīs.

 

 

 

Par šiem produktiem vairāk Jūs varat uzzināt, sekojot mūsu mājaslapai vai twiterim. Tuvākajā laikā tie parādīsies mūsu produktu katalogā.

 

Jūs varat atstāt komentāru, vai tiešsaiti Jūsu lappā.

Atstāt komentāru