Kas ir planšetdators?

plansPlanšetdators ir ļoti plāns, pārnēsājams dators, kuram ievade galvenokārt tiek veikta caur skārienjūtīgo ekrānu. Līdzīgi kā skārienjūtīgajiem viedtālruņiem, vienīgi daudz ērtāk, jo ir daudz lielāks ekrāns – ievades virsmas laukums. Tam nav nepieciešama ne pele, ne klaviatūra, bet ērtības labad šobrīd jau daudz modeļiem ir iespējams pieslēgt arī šīs iekārtas un ievietojot atbilstošā mapītē jau panākt maza portatīvā datora ērtību.

Operētājsistēma šādiem datoriem ir līdzīga kā viedtālruņiem. Populārākās no tām ir Apple produkcijai –  Apple iOS, Samsung produkcijai – Android. Operētājsistēma nodrošinās darbību aplikācījām, kuras ļaus Tev pilnvērtīgi veikt ikdienā nepieciešamos darbus vai izklaidēties. Brīvi lietosi Skype, sērfosi internetā, rakstīsi dokumentus, spēlēsi spēles vai jebko citu.

  Apskatīt preču katalogu-> 

 Kādas priekšrocības mums sniedz planšetdators?
Lielākā daļa no mums savā ikdienā lieto datoru, un bez tā nav iespējams iztikt. Ja Jūs lietojat stacionāro datoru, tad Jūs to varēsiet lietot tikai tur, kur tas ir novietots. Bet mūsdienās dators var ievajadzēties dažādās dzīves situācijās. Piemēram, pamostoties no rīta Jums obligāti ir jāpārbauda pastkastīte, jāizlasa jaunās ziņas, bet jau ir laiks skriet uz autobusu – braukt uz darbu, skolu vai universitāti. Datoru nepaņemsi līdz un autobuss arī Jūs negaidīs. Bet visu var izmainīt maza mapīte ar skārienjūtīgu ekrānu. Tas ir radīts visiem dzīves gadījumiem – no jebkuras vietas Jūs varat pieslēgties internetam un skatīties jaunākās ziņas, rakstīt vai lasīt e-pastu, sēdēt sociālajos tīklos un komunicēt ar saviem draugiem vai biznesa partneriem, kā arī atpūsties klausoties mūziku, skatoties filmas vai vienkārši spēlējot spēles.

 

Planšetdators ir ideāls tiem, kas nesēž vienā vietā. Pirmkārt tas ir ļoti mobīls, to nosaka tā svars un lielums. Otrkārt tas ir ļoti praktisks, jebkurā brīdī Jūs varat atrast informāciju par kādu svarīgu tēmu, ja lietojat 3G mobīlo internetu. Nonākot darbā vai mājās varēsi pārslēgties uz WiFi un izmantot ātrāku internetu vai internetu, kuram Jums nav datu uzskaites plāns, bet vienmēr ar šādu ierīci Jūs varat būt “online”. Viena no galvenajām priekšrocībām ir tas, ka tam ir ļoti ilgs baterijas darbības laiks, salīdzinot ar laptopu. Jums nevajadzēs ņemt līdzi 3kg smagu portatīvo datoru un visus tam vajadzīgos vadus.

 

Tas ir ļoti labs palīgs lietišķiem cilvēkiem. Agrāk Jums vajadzēja ņemt līdzi kaudzi dažādu dokumentu un materiālu darba vajadzībām. Tagad Jūsu rīcībā ir ierīce, kura var glābāt milzīgi lielus teksta apjomus un vairs nebūs nepieciešams nervozēt, ka Jūs kaut ko esat aizmirsis. Planšetdators var kalpot arī kā Jūsu dienas plānotājs.

 

Planšetdators ir labs naudas ieguldījums. Jūs varat to nopirkt sev vai arī uzdāvināt tuvam cilvēkam. Galvenais ir izvēlēties tieši to, kas ir vajadzīgs, to Jūs varat izdarīt mūsu produktu katalogā.

Jūs varat atstāt komentāru, vai tiešsaiti Jūsu lappā.

Atstāt komentāru