Jaunais SONY Xperia Tablet Z

Jaunais Sony Xperia Tablet Z ir vieglākais, plānākais un jaudīgākais 10.1″ ūdeni necaurlaidīgais planšetdators. Savā 6.9mm plānā korpusā tas iekļauj 1.5GHz četrkodolu procesoru, 2GB operatīvo atmiņu, 16GB/32GB atmiņu un 8Mp kameru. 10.1″ collu lielais ekrāns ar 1920x1080px izšķirtspēju neatļauj paiet garām šim japāņu produktam.

Pagājis mazo un smago planšetdatoru laiks. Durvis uz jauno paaudzi atver lielas, vieglas un praktiskas ierīces. Viena no tādām ir Sony Xperia Tablet Z – jaunākais japāņu ražotāju brīnums. Tas ir plānākais un vieglākais planšetdators pasaulē aspteidzot ceturtās paaudzes Apple iPad par 165 gramiem (Tablet Z svars – 495g) un 2.5mm (Tablet Z ir 6.9mm plāns).
 
Sony Xperia Tablet Z ir elegants, praktisks un vienkārši pārsteidzošs planšetdators, kam atbilst izteiciens “Ielikt somā un aimirst”. Ierīces dizains ir līdzīgs Sony Xperia Z viedtalrunim uz kura pamatiem arī ir uzbūvēts jaunais planšetdators. Ļoti jūtīgs skarienekrāns padara Tablet Z lietošanu par kaut ko neaizmirstamu.
 
Pie visiem plusiem var arī pievienot to, ka šis planšetdators ir ūdensnecaurlaidīgs un var atrasties 1m dziļumā zem ūdens līdz 30 minūšu laikam, protams, ja ir aizverti visi ārejie sloti (USB, microSD u tml).
 
Tomēr ekrānu nepārklāj stikls, kā tas ir realizēts Apple produktiem. Tablet Z ekrāns ir pārklāts ar plastiku, kas padara pašu planšetdatoru pat nedaudz lokanu, tomēr sēdēt uz tā neiesakām. Šajā gadījumā iPad stipri apsteidz Tablet Z.
 
Bet, kas attiecas uz planšetdatora iekšieni, tad te Apple un Sony varētu pacīnīties savā starpā. Jaunais Sony Xperia Tablet Z planšetdators ir aprīkots ar 1.5GHz Qualcomm S4 Pro APQ8064 četrkodolu procesoru, 2GB RAM, 2GB ROM, 16 vai 32GB cietā diskā atmiņu un microSD slotu, kas pieņem kartes līdz pat 64GB. Lai šī ierīce darbotos, tā ir aprīkota ar 6000mAh stipru bateriju, kas nodrošina 5 stundu darbību skatoties FullHD filmas ar maksimālo spilgtumu un ieslēgtu Wi-Fi.
 
Planšetdators ir patiešām labs, jaudīgs un elegants. Paturiet to rokās vienreiz un Jūs vairs negribēsiet to izlaist ārā no tām. Labākais, kas var būt. Šī planšetdatora cena ir nedaudz virs 400Ls ar atmiņu 16GB, kas ir nedaudz dārgāks par iPad4 ar tādu pašu atmiņas apjomu, bet šī ierīce ir daudzas reizes jaudīgāka un izskatīgāka. Izvēlieties sev labāko – izvēlieties SONY!
Jūs varat atstāt komentāru, vai tiešsaiti Jūsu lappā.

Atstāt komentāru